DS 4

Technologiczne wyrafinowanie

URZEKAJĄCY

DS 4 zachwyca i fascynuje imponującymi proporcjami. Samochód ma charyzmatyczny wygląd i muskularną sylwetkę. Ergonomiczne, zaawansowane technologicznie wnętrze to umiejętne połączenie rozszerzonej technologii z czystym, harmonijnym designem.

Wyrafinowany, magnetyczny styl

Duże koła, atletyczna sylwetka i aerodynamiczny profil: płynne i wyraziste linie DS 4 sprawiają wrażenie, jakby samochód był w nieustannym ruchu. Wyrzeźbione światła z tyłu doskonale komponują się z eleganckimi kształtami podkreślając charakter samochodu.

Przeszywające spojrzenie

Hipnotyzujące projektory systemu DS MATRIX LED VISION, listwy świateł do jazdy dziennej składające się z 98 diod LED… Dzięki nim DS 4 ma wyrazisty i efektowny wygląd. Równie ekscytujący, co innowacyjny.

Zademonstruj Twój styl

DS 4 zainspirowany jest zarówno SUV-ami coupé, jak i kompaktowymi hatchbackami. Ten niezwykle atrakcyjny samochód kusi licznymi możliwościami personalizacji. Oferowany jest w dwóch wersjach wykończenia: DS 4 Performance Line podkreślającej Twój sportowy styl oraz DS 4 CROSS, idealnej dla łowców przygód.

Czysta elegancja naszego know-how

Wnętrze DS 4 to przestrzeń zdominowana przez czyste formy: ekrany zintegrowane z deską rozdzielczą, przełącznik E-TOGGLE, stylizowane przełączniki elektrycznie sterowanych szyb czy niewidoczne, centralne otwory systemu wentylacji DS AIR. Aby dodatkowo wzbogacić klimat wnętrza, nasi eksperci wykorzystali swój know-how i wykończyli kokpit unikalnymi materiałami. Wnętrze zdobią elementy z karbonu, brązowego popiołu i skóry – licowej lub Nappa z motywem bransolety zegarka, który jest jedną z ikon stylu Marki.