DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

Hybryda plug-in

Dostępny od 2099 zł netto/mies.
10% wpłaty własnej

Wydajna i inteligentna

Przemieszczaj się w ciszy DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 w trybie elektrycznym. Zasięg wynoszący 58 km wystarczy do codziennych przejazdów.

POPROŚ O OFERTĘ

WYMIARY ZEWNĘTRZNE

CHARAKTER I WYRAFINOWANIE

Hybryda plug-in E-TENSE 4×4 w każdym aspekcie zachowuje DNA modelu DS 7 CROSSBACK. Dodatkowo wersję tę wyróżniają niepowtarzalne akcenty stylistyczne, które odzwierciedlają jej nowoczesność i wysokie osiągi.

GAMA DS

DS PERFORMANCE

SAVOIR-FAIRE

FINANSOWANIE

DS to marka, która powstała w 2014 r., by wprowadzić francuski luksus i know-how do świata motoryzacji. Modele DS wyróżniają się awangardowym designem i wyrafinowaniem. Elegancki design i najwyższej jakości wykończenie, napędy hybrydowe plug-in i wersje elektryczne… DS przełamuje przyjęte schematy. Nasze najnowsze modele, DS 3 CROSSBACK i DS 7 CROSSBACK, doskonale odzwierciedlają tę wizję. W DS Automobiles wierzymy, że napęd niskoemisyjny to przyszłość motoryzacji, dlatego opracowaliśmy linię modeli hybrydowych i elektrycznych E-TENSE. Dzięki udziałowi w wyścigach Formuły E Marka DS stworzyła technologię, którą z powodzeniem wykorzystuje w seryjnych samochodach elektrycznych i hybrydowych. Dowiedz się więcej o zeroemisyjnym SUV-ie DS 3 CROSSBACK E-TENSE oraz hybrydzie plug-in 4X4 − SUV-ie DS 7 CROSSBACK E-TENSE. Chcemy, by samochód był rzeczywistym odzwierciedleniem Twojej osobowości i spełnieniem marzeń. Stworzyliśmy konfigurator online, dzięki któremu wybierzesz idealną dla siebie wersję przed zamówieniem jej w salonie DS. Zaprojektowany specjalnie dla Ciebie program ONLY YOU oferuje pakiet spersonalizowanych, uszytych na miarę usług. Dzięki nim Twoje doświadczenie w świecie DS będzie unikalne.