Nowy DS 3
Sztuka wyrafinowania

MOC

Silnik 100% elektryczny o mocy 115 kW / 156 KM

Silniki benzynowe i Diesla o mocy od 100 do 130 KM

ZASIĘG WERSJI ELEKTRYCZNEJ

Do 402 km w cyklu mieszanym (WLTP¹)

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA

Od 0 do 6,0 l/100 km

Od 0 do 135 g CO₂/km

EFEKTOWNY I ZWINNY

Nowoczesny design
Zaawansowany technologicznie Nowy DS 3 będzie eleganckim, pełnym charakteru towarzyszem wszystkich Twoich podróży. Model ten, dostępny również w wersji 100% elektrycznej, zachwyci Cię najwyższym komfortem jazdy.

Silniki dostępne w Nowym DS 3

Nowy DS 3 dostępny jest w wersji z różnymi silnikami:

100% elektrycznej, Diesla BlueHDi 130 oraz benzynowymi PureTech 100 i 130.

Dzięki dwóm tytułom mistrzowskim z rzędu zdobytym w Formule E nasi inżynierowie wzmocnili swoją wiedzę i know-how w obszarze technologii elektrycznej. Umożliwiło to opracowanie nowej generacji niezwykle wydajnych silników. Osiągi jednostki E-TENSE w Nowym DS 3 dodatkowo zwiększa zoptymalizowana aerodynamika i efektywne zarządzanie temperaturą w akumulatorach.

E-TENSE 100% ELEKTRYCZNY

Nowy DS 3 został zaprojektowany na nowej platformie, a w procesie opracowywania modelu wykorzystano wiele innowacyjnych materiałów. Samochód w wersji elektrycznej ma zwiększony zasięg, który wynosi do 402 km w cyklu mieszanym. Nowy DS 3 jest przy tym jednym z najlżejszych kompaktowych SUV-ów w segmencie. To idealny partner zarówno na krótkie wypady za miasto, jak i dłuższe podróże – akumulatory do poziomu 80% można naładować w zaledwie 30 minut.

DESIGN NADWOZIA

Nadwozie Nowego DS 3 ma czyste, wyraziste linie i wyrafinowany styl.

JESZCZE BARDZIEJ STYLOWA OSŁONA CHŁODNICY

Automatycznie wysuwane klamki drzwi

Nowy wygląd tyłu nadwozia

DESIGN WNĘTRZA

Know-how i dbałość o detale

Wnętrze Nowego DS 3 zostało wykonane z najwyższą starannością. Jest ono połączeniem najwyższej jakości materiałów, elegancji w duchu high-tech i niezwykłej dbałości o detale. Zanurz się w komfortowej i nowoczesnej kabinie zaprojektowanej z wyjątkowym charakterem.

MASZ PYTANIA?

    Wypełniając obowiązek określony w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO) informujemy, że:

    1. Jeśli kontaktujesz w związku z Twoim zapytaniem o szczegóły oferty zakupu pojazdu marki DS Automobiles przygotowanie oferty nastąpi na podstawie czynności zmierzających do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b)).

    2. Jeśli jesteś pracownikiem lub osobą kontaktową w imieniu klienta korporacyjnego wówczas dane osobowe przetwarzane będą w ramach uzasadnionego interesu administratora celem odpowiedzi na zapytanie (art. 6 ust. 1 lit. f)).


    Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę marketingową wówczas Grupa Zdunek będzie wykorzystywać Twoje dane w celu oferowania produktów i usług marki DS Automobiles. Informujemy, iż zgodnie z art. 7 ust. 3 RODO mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Grupę Zdunek. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Grupę Zdunek można uzyskać w zakładce „Ochrona danych”.