Nowy DS 7
Wyrafinowana podróż

MOC

Od 130 KM do 360 KM, również w wersjach
z napędem na cztery koła

Dostępny napęd hybrydowy plug-in

WYMIARY

Długość: 4,59 m

Szerokość: 1,90 m

Wysokość: 1,63 m

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA

Od 1.2 l / 100 km
Od 28 g CO₂ / km

Fascynujący

Nowy, charyzmatyczny design
Poznaj Nowego DS 7: wyrafinowanego SUV-a, który uwodzi eleganckimi i dynamicznymi liniami nadwozia.

ELEGANCKI I DYNAMICZNY

Energetyczny styl
Ten nowoczesny SUV w idealny sposób łączy technologiczną doskonałość oraz unikalny komfort zapewniając pasażerom niespotykaną przyjemność z jazdy. Wykorzystane w nim zaawansowane technologie i nadzwyczajna dbałość o detale są hołdem złożonym sztuce podróżowania i francuskiemu know-how DS Automobiles.

DESIGN NADWOZIA

Dynamiczna sylwetka, wyrafinowany charakter i zmodernizowany przód: DS 7 w nowej odsłonie jest jeszcze bardziej wyrazisty i efektowny. Nowe lampy z tyłu wykorzystujące motyw łuski idealnie komponują się z liniami nadwozia i w harmonijny sposób uzupełniają nową identyfikację świetlną z przodu. Energetyczny styl nadwozia DS 7 robi wrażenie.

NOWY URZEKAJĄCY WYGLĄD

CZYSTE, DYNAMICZNE LINIE

NOWE LAMPY Z MOTYWEM ŁUSKI

DESIGN WNĘTRZA

Wyrafinowany know-how w służbie Twojego komfortu

Skrojone na miarę wnętrze Nowego DS 7 jest bardzo przestronne. Wyrafinowane materiały, dbałość o najdrobniejsze detale i zaawansowany technologicznie kokpit wywołują doskonałe samopoczucie. Przyjmij zaproszenie do podróży w niezwykle komfortowych warunkach, niczym w pierwszej klasie!

MASZ PYTANIA?

    Wypełniając obowiązek określony w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO) informujemy, że:

    1. Jeśli kontaktujesz w związku z Twoim zapytaniem o szczegóły oferty zakupu pojazdu marki DS Automobiles przygotowanie oferty nastąpi na podstawie czynności zmierzających do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b)).

    2. Jeśli jesteś pracownikiem lub osobą kontaktową w imieniu klienta korporacyjnego wówczas dane osobowe przetwarzane będą w ramach uzasadnionego interesu administratora celem odpowiedzi na zapytanie (art. 6 ust. 1 lit. f)).


    Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę marketingową wówczas Grupa Zdunek będzie wykorzystywać Twoje dane w celu oferowania produktów i usług marki DS Automobiles. Informujemy, iż zgodnie z art. 7 ust. 3 RODO mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Grupę Zdunek. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Grupę Zdunek można uzyskać w zakładce „Ochrona danych”.