Zapraszamy na roadshow nowego modelu DS 9 w Trójmieście!
W dniach od 28 kwietnia do 5 maja 2021 w naszym salonie będzie dostępny DS 9, który łączy siłę elegancji z dynamiką i zaawansowaną technologią!
Podczas premiery DS 9 będziecie mogli zapoznać się z tym modelem w naszym salonie oraz zamówić go w przedsprzedaży.
◾ Nowoczesna sylwetka pełna finezji
DS 9 wyróżniają nowoczesne linie nadwozia, łączące elegancję z dynamiką. Unikalny styl samochodu współtworzą detale, takie jak szable DS, wykończenie Clous de Paris, DS Cornets czy automatycznie wysuwane klamki.
◾ Design wnętrza: kwintesencja elegancji
Zaprojektowaliśmy DS 9 tak, by zapewnić każdemu z pasażerów podobnie wysoki poziom komfortu. Siedzenia z przodu i z tyłu są ogrzewane, wentylowane i wyposażone w funkcję masażu. Podsufitka z Alcantary© podkreśla harmonijny klimat wnętrza.
◾ Doskonałość w najdrobniejszych detalach
Podłokietnik Lounge z tyłu znacząco zwiększa komfort pasażerów. Wykończony jest skórą Nappa i kryje pojemny schowek, w którym zainstalowaliśmy porty USB. Umieściliśmy w nim również przyciski do sterowania funkcją masażu.
Zachwyć się pięknem materiałów wykończeniowych we wnętrzu DS 9, zwłaszcza skóry zdobiącej deskę rozdzielczą i kierownicę.
◾ Przyjemność, której źródłem jest komfort akustyczny
Nasi eksperci prezentując DS 9 jednocześnie przedstawili nową koncepcję komfortu akustycznego. Szyba przednia pokryta jest specjalną folią akustyczną, która w połączeniu z częściowo klejonym nadwoziem eliminuje wibracje. Cisza, harmonia, spokój… Taki jest klimat w kokpicie DS 9.
Doskonałe wykończenie tworzy idealne warunki do delektowania się czystym dźwiękiem emitowanym przez system HiFi Focal Electra® z 14 głośnikami.
◾ Zaawansowana technologia, która wspiera Cię na każdym kroku
DS 9 wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie, by zapewnić Ci maksymalny komfort.
◾ Inteligencja i osiągi
Połączenie silnika elektrycznego i benzynowego w naszej hybrydzie plug-in E-TENSE zapewnia moc i elastyczność. Ciesz się jazdą z minimalną (lub zerową) emisją CO2 oraz możliwością szybkiego ruszania z miejsca w ciszy.

Premiera DS 9 w salonie DS Zdunek Trójmiasto odbędzie się z zachowaniem wymogów sanitarnych.